PRIPRAVUJEME

Bella a Sebastián 3: Navždy priateľmi

trailer

  Bella a Sebastián 3: Navždy priateľmi
  (Belle et Sébastien 3, le dernier chapitre)

Od posledného príbehu o priateľstve medzi Bellou a Sebastiánom prešli už dva roky. Z Belly sa stala medzičasom mama troch rozkošných šteniatok a zo Sebastiána je už veľký chlapec. Pierre a Angelina budú mať čoskoro svadbu a snívajú o novom živote, niekde inde, mimo hôr...Čo však Sebastián rázne odmieta. Do hôr však nečakane prichádza Joseph, bývalý majiteľ Belly, ktorý je skalopevne rozhodnutý získať Bellu späť. Sebastián si uvedomuje aké nebezpečenstvo Belle a šteniatkam hrozí a rozhodne sa urobiť všetko preto, aby ich ochránil.

Réžia: Clovis Cornillac
Hrajú: Clovis Cornillac, Anne Benoît, Félix Bossuet, Tchéky Karyo, André Penvern, Thierry Neuvic, Margaux Châtelier

Krajna pôvodu: Francúzsko 2017
Žáner: rodinný    [ popis filmu od distribútora ]
Obrazový formát: DCP 2D - 1:2,39
Premiéra: 31.05.2018

Uvádza CONTINENTAL FILM, Slovenský dabing, Min.: 91 min, MP

PRIPRAVUJEME

Kým prišla búrka

trailer

  Kým prišla búrka
  (Adrift)

Tami Oldham a Richard Sharp sú dobrodružné povahy. Vďaka náhode sa stretli, zamilovali sa a teraz si užívajú jeden druhého. Obaja milujú plavbu po mori a preto sa vo dvojici vydajú na dlhú cestu krížom cez oceán. Netušia, že sa blíži jeden z najsilnejších hurikánov v histórii ľudstva. Keď sa búrka upokojí, Tami sa preberie a zistí, že Richard je ťažko zranený a ich loď v troskách. V beznádejne zúfalej situácii musí Tami pozbierať všetky svoje sily, aby zachránila seba a jediného muža, ktorého kedy milovala. Film KÝM PRIŠLA BÚRKA je nezabudnuteľný príbeh o nezdolnosti ľudského ducha a ohromnej sile lásky, nakrútený podľa skutočných udalostí.

Réžia: Baltasar Kormákur
Hrajú: Shailene Woodley, Sam Claflin, Jeffrey Thomas, Elizabeth Hawthorne

Krajna pôvodu: USA 2018
Žáner: romantický, dobrodružný    [ popis filmu od distribútora ]
Obrazový formát: DCP 2D - 1:2,39
Premiéra: 31.05.2018

Uvádza FORUM FILM, Slovenské titulky, Min.: ??? min, MP12

PRIPRAVUJEME

Parralel

trailer

  Parralel
  (Parralel)

Eric žije so svojím psom v naučenom stereotype v malom byte. Striktný denný režim delí medzi prepisovanie odstavcov z nájdených kníh o rytieroch a drakoch a prechádzky so psom. Každodenná rutina sa mení v okamihu náhleho úmrtia milovaného psa. Hrozná bolesť rozvíri u Erica myšlienky a jeho pamäť sa začína prebúdzať. Spomienky na minulosť sa začínajú vyplavovať na povrch. Čo je dôvodom príčiny Ericovej túžby zabudnúť? Film prepája mnohé paralely, opakujúce sa udalosti, večnosť a všetko čo súvisí s princípom nekonečna. Príbeh inšpirovaný skutočnými udalosťami je sondou do života muža, ktorý všetko stratil. Všetko, okrem vôle žiť a prežiť.

Réžia: Matyas Brych
Hrajú: (v slovenskom znení)

Krajna pôvodu: Česko, Slovensko 2017
Žáner: animovaný, sci-fi    [ popis filmu od distribútora ]
Obrazový formát: DCP 2D - 1:1,85
Premiéra: 31.05.2018

Uvádza MAGIC BOX SLOVAKIA, Slovenská verzia, Min.: 82 min, MP15

PRIPRAVUJEME

Vezmi si ma, kamoš

trailer

  Vezmi si ma, kamoš
  (Épouse-moi mon pote)

Na Yassinova štúdia architektúry v Paríži sa zložila celá dedina. Je šikovný, má talent a raz na neho budú všetci pyšní. Leží pred ním skvelá budúcnosť. Presne do toho dňa, keď nespraví skúšku a spolu s ňou zmizne v nenávratne i jeho študentské vízum. Musí sa rýchlo s niekým oženiť. Mladá krásavica chce ale dosť peňazí a stará susedka trvá na manželských povinnostiach, obe navyše chcú zaplatiť vopred. Zúfalá situácia si žiada zodpovedajúce riešenie a Yassin si preto vezme ... svojho najlepšieho kamaráta. Svadba len tak na oko vyzerá ako elegantné riešenie na jedno popoludnie. Lenže všetko zamotá prísny úradník odhodlaný za každú cenu dokázať, že ide o podvod. Chlapci preto naozaj musia začať žiť spolu ako pár. Do toho však príde veľmi tradične založená mamička, jeden z kamošov má snúbenicu, druhý sa zamiluje a nebezpečný gauner z predmestia sa im začne dvoriť, pretože on je naozaj gay. Pre každého z nich majú iný príbeh, a keď predvádzate toľko rôznych životov naraz, začínate nabaľovať katastrofy.

Réžia: Tarek Boudali
Hrajú: Tarek Boudali, Philippe Lacheau, Philippe Duquesne, Charlotte Gabris, Julien Arruti, David Marsais, Doudou Masta, Nadia Kounda, Jonathan Louis, Sissi Duparc

Krajna pôvodu: Francúzsko 2017
Žáner: komédia    [ popis filmu od distribútora ]
Obrazový formát: DCP 2D - 1:1,85
Premiéra: 31.05.2018

Uvádza BONTON FILM, České titulky, Min.: 92 min, MP12

PRIPRAVUJEME

Debbina 8

trailer

  Debbina 8
  (Ocean's 8)

Nastáva zmena a namiesto Dannyho jedenástky je tu nové, ženské obsadenie. Osem žien naplánuje a vykoná lúpež v New Yorku. V hlavných úlohách sa predstavia – oscarová Sandra Bullock, Cate Blanchett a Anne Hathaway, ktoré si zahrajú po bohu Mindy Kaling, Sarah Paulson, Awkwafine, speváčky Rihanny a Heleny Bonham Carter.

Réžia: Gary Ross
Hrajú: Anne Hathaway, Sarah Paulson, Sandra Bullock, Cate Blanchett, Helena Bonham Carter, Rihanna, Mindy Kaling, Awkwafina, Dakota Fanning, Matt Damon, Damian Lewis

Krajna pôvodu: USA 2018
Žáner: krimi komédia    [ popis filmu od distribútora ]
Obrazový formát: DCP 2D - 1:2,39
Premiéra: 07.06.2018

Uvádza CONTINENTAL FILM, Slovenské titulky, Min.: ??? min, MP12

PRIPRAVUJEME

Pablo Escobar: Nenávidený a milovaný

trailer

  Pablo Escobar: Nenávidený a milovaný
  (Loving Pablo)

Escobar, brutálny zločinec, bezohľadný vrah, narkobaron a vládca kokaínového impéria, vo svojej dobe jeden z najbohatších ľudí planéty. A jeden z najnebezpečnejších. Pablo, otec, ochranca chudobných, manžel a tiež pozorný milenec. Jedného musíte nenávidieť, druhého môžete milovať. Dohromady Pablo Escobar, ktorému jeho rozporuplnú tvár prepožičal Javier Bardem. Novinárka Virginia Vallejo spoznala najskôr Pabla, muža, ktorý stavia domy pre chudobu, vie byť zapálený pre vec i galantný. Keď objavila Escobara, neľútostného kriminálnika, bolo neskoro. Pablove kriminálne kokaínove kráľovstvo stále rastie, má milióny dolárov, vlastnú malú armádu, drogy predáva po tonách. Chce ale viac a jedno mu stále chýba - rešpekt. Rozhodne sa, že si ho vyslúži zabíjaním. Vytúžený rešpekt mu má priniesť krv a čo najvyššia suma na medzinárodnom zatykači. Jeho meno zrazu znamená strach, krajina sa zmieta vo vojne a terore, do hrobov putujú malí gauneri aj vysokí politici. Krvavý pohár ale pretečie a Escobar sa stane dôležitým cieľom pre americké tajné služby.

Réžia: Fernando León de Aranoa
Hrajú: Penélope Cruz, Javier Bardem, Peter Sarsgaard, David Valencia, Giselle Da Silva, Nathan Cooper, Lillian Blankenship, Julieth Restrepo

Krajna pôvodu: Španielsko, Bulharsko 2017
Žáner: krimi thriller    [ popis filmu od distribútora ]
Obrazový formát: DCP 2D - 1:2,39
Premiéra: 14.06.2018

Uvádza BONTON FILM, České titulky, Min.: 123 min, MP15

PRIPRAVUJEME

Taguj!

trailer

  Taguj!
  (The Tag Brothers)

Každý rok sa na jeden mesiac stretne partia súťaživých kamarátov, ktorí sa s plným nasadením a bez akýchkoľvek pravidiel nechávajú strhnúť hrou - naháňačkou, ktorú hrávajú už od prvej triedy – riskujú svoje krky, prácu a vzťahy len preto, aby mohli toho druhého chytiť a vykríknuť: "Si to!" Tento rok sa termín naháňačky prekrýva s dátumom svadby nepremožiteľného hráča, z ktorého sa tak stáva ľahký cieľ. Ale on vie, že prichádzajú...a je na to pripravený. Do kín prichádza komédia inšpirovaná skutočným príbehom.

Réžia: Jeff Tomsic
Hrajú: Jeremy Renner, Ed Helms, Hannibal Buress, Jon Hamm, Leslie Bibb, Annabelle Wallis, Isla Fisher, Rashida Jones, Jake Johnson, Brian Dennehy, Nora Dunn

Krajna pôvodu: USA 2018
Žáner: komédia    [ popis filmu od distribútora ]
Obrazový formát: DCP 2D - 1:2,39
Premiéra: 14.06.2018

Uvádza CONTINENTAL FILM, Slovenské titulky, Min.: ??? min, MP12

PRIPRAVUJEME

3D

Luis a ufóni

trailer

  Luis a ufóni
  (Luis und die Aliens)

Traja ufóni sa rozhodli, že si u nás zaobstarajú špeciálny a bezkonkurenčne najlepší matrac, ktorý videli vo vysielaní teleshoppingu. Sú to ale ťulpasi, robia blbosti a miesto hladkého pristátia stroskotajú. Dajú sa dohromady s človečím chalanom Louisom a rozbehnú veľkolepé a celkom nečakané dobrodružstvo galaktických rozmerov. Svoj vysnívaný matrac nakoniec získajú a nastáva nová úloha: Ako sa dostať preč.

Réžia: Christoph Lauenstein, Wolfgang Lauenstein
Hrajú: (v slovenskom znení)

Krajna pôvodu: Nemecko, Luxemburgsko, Dánsko 2018
Žáner: animovaná komédia    [ popis filmu od distribútora ]
Obrazový formát: DCP 2D a 3D - 1:1,85
Premiéra: 14.06.2018

Uvádza BONTON FILM, Slovenský dabing, Min.: 90 min, MP

PRIPRAVUJEME

Ja, Simon

trailer

  Ja, Simon
  (Love, Simon)

Každý si zaslúži veľkú lásku. Ale pre Simona je to komplikované: nikto totiž nevie, že je gay a on zasa nevie, kto je tým anonymným spolužiakom, ktorý sa s ním prepojil cez počítač. Riešenie oboch životných otázok je nakoniec veľa zábavné aj trochu strašidelné.

Réžia: Greg Berlanti
Hrajú: Nick Robinson, Katherine Langford, Josh Duhamel, Jennifer Garner, Talitha Eliana Bateman, Alexandra Shipp, Jorge Lendeborg Jr., Miles Heizer, Tony Hale

Krajna pôvodu: USA 2018
Žáner: dráma    [ popis filmu od distribútora ]
Obrazový formát: DCP 2D - 1:2,39
Premiéra: 14.06.2018

Uvádza CINEMART SK, Slovenské titulky, Min.: 109 min, MP15

PRIPRAVUJEME

Jurský svet: Zánik ríše

trailer

  Jurský svet: Zánik ríše
  (Jurassic World: Fallen Kingdom)

Synonymom k Jurskému svetu sa stali slová zázrak, dobrodružstvo a napätie. Film, ktorý pomohol stvoriť jednu z najúspešnejších sérií v histórii, teraz získal nasledovníka. Vracajú sa všetci starí známi hrdinovia a jaštery a spolu s nimi aj nové druhy, ktoré sú ešte úžasnejšie a desivejšie. Vitajte vo filme JURSKÝ SVET: ZÁNIK RÍŠE.

Réžia: J.A. Bayona
Hrajú: Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Jeff Goldblum, Ted Levine, Toby Jones, James Cromwell, B.D. Wong, Rafe Spall, Geraldine Chaplin, Peter Jason, Justice Smith

Krajna pôvodu: USA, Španielsko 2018
Žáner: akčné sci-fi    [ popis filmu od distribútora ]
Obrazový formát: DCP 2D - 1:2,39
Premiéra: 21.06.2018

Uvádza CINEMART SK, Slovenské titulky, Min.: ??? min, MP12

PRIPRAVUJEME

Sicario 2: Soldado

trailer

  Sicario 2: Soldado
  (Sicario: Day of the Soldado)

Sicario 2: Soldado otvára novú kapitolu filmovej série Sicario. V drogovej vojne neplatia žiadne pravidlá - a keď kartely začali prevádzať teroristov cez americké hranice, federálny agent Matt Graver vyzve tajomného Alejandra, ktorému vodca kartelu vyvraždil rodinu, aby všetkými prostriedkami, vrátane tých nezákonných, vojnu eskaloval. Aby rozpútal vojnu, unesie Alejandro vodcovu dcéru - ale keď sa z dievčaťa stane vedľajšia obeť konfliktu, jej osud týchto dvoch mužov rozdelí, pretože spochybní všetko, za čo bojujú.

Réžia: Stefano Sollima
Hrajú: Benicio Del Toro, Josh Brolin, Catherine Keener, Matthew Modine, Jeffrey Donovan, Isabela Moner, Ian Bohen, Tasha Ames, James Devoti, Jackamoe Buzzell

Krajna pôvodu: USA, Taliansko 2018
Žáner: akčný thriller    [ popis filmu od distribútora ]
Obrazový formát: DCP 2D - 1:2,39
Premiéra: 28.06.2018

Uvádza FORUM FILM, Slovenské titulky, Min.: ??? min, MP15

PRIPRAVUJEME

Som sexy

trailer

  Som sexy
  (I Feel Pretty)

Byť sexi je najviac a každá baba a žena je tak krásna, ako sa sama cíti byť. Záleží na prístupe. V novej komédii SOM SEXY hrá Amy Schumer úplne obyčajnú plus size babu, ktorá po rane do hlavy začne sama seba vidieť a vnímať ako super kočku. A tiež sa podľa toho začne hneď správať. Jej okolie sa potom nestačí diviť.

Réžia: Abby Kohn, Marc Silverstein
Hrajú: Amy Schumer, Michelle Williams, Tom Hopper, Rory Scovel, Adrian Martinez, Emily Ratajkowski, Aidy Bryant, Busy Philipps, Naomi Campbell, Rafe Spall, Sasheer Zamata

Krajna pôvodu: USA 2018
Žáner: komédia    [ popis filmu od distribútora ]
Obrazový formát: DCP 2D - 1:2,39
Premiéra: 28.06.2018

Uvádza BONTON FILM, České titulky, Min.: 110 min, MP12

PRIPRAVUJEME

Psí detektív

trailer

  Psí detektív
  (Show Dogs)

Jeden z najlepších policajných psov sa musí v prestrojení zúčastniť prestížnej výstavy psov, aby so svojím partnerom z FBI odhalili gang medzinárodných pašerákov zvierat.

Réžia: Raja Gosnell
Hrajú: Will Arnett, Natasha Lyonne, Stanley Tucci, Alan Cumming, Gabriel Iglesias, Ludacris, Shaquille O'Neal, Andy Beckwith, Clem So, Delia Sheppard, Daniel Eghan

Krajna pôvodu: USA 2018
Žáner: rodinná komédia    [ popis filmu od distribútora ]
Obrazový formát: DCP 2D - 1:1,85
Premiéra: 28.06.2018

Uvádza ITA FILM, Slovenský dabing, Min.: ??? min, MP

 
 

BONTON FILM
Continental Film
FILM EUROPE
ITA FILM
MAGIC BOX SLOVAKIA
SATURN ENTERTAINMENT
CINEMART SK
 
Kinema
Česko-Slovenská filmová databáze
 
FORUM FILM
Audiovizuálny fond

Počet návštev : 
|  Posledná aktualizácia: 30.04.2018  |  © 2004 - 2018 VIDICI