zatvorene

05.08.2022 (pi) o 17:30 hod.

AMFITEÁTER

Lúčnica

  Lúčnica - Z tvorby prof. Š. Nosáľa + Vojta Nedvěd

Umelecký súbor Lúčnica predstavujúci vrchol slovenského folklóru a tanečeného umenia, nositeľ najvyšších domácich a zahraničných ocenení sa s programom "Z tvorby prof. Štefana Nosáľa" predstaví na amfiteátri v Seredi.

Špeciálny hosť: Vojta Nedvěd s kapelou (plnohodnotný koncert)

Každý účastník podujatia musí mať zakúpenú platnú vstupenku bez ohľadu na vek.

Otvorenie vstupnej brány: 16:30 hod., Dĺžka podujatia: 180 min., Vstupné: 19 €

12.08.2022 (pi) o 21:00 hod.

AMFITEÁTER

Šťastný nový rok 2: Dobro došli

trailer

  Šťastný nový rok 2: Dobro došli
  (Šťastný nový rok 2: Dobro došli)

Príbeh je voľným pokračovaním úspešného filmu ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK. Začína sa na Silvestra, keď Marek požiada Hanu o ruku. Jej súhlas rozpúta bláznivý kolotoč udalostí, predchádzajúci ich svadbe v nádhernom prostredí pri "československom" mori v Chorvátsku. Trojica Haniných priateliek a ich rodiny opäť vnášajú do zdanlivo jednoduchej prípravy svadby dobrodružstvo, napätie, zábavu a niekedy aj drámu. Zatiaľ čo jedna z nich je momentálne bez partnera, druhá má okolo seba hneď dvoch súperiacich sokov a tretia manžela, ktorý svojou bezstarostnosťou už naozaj prekračuje všetky hranice (v tomto prípade dokonca hranice schengenu). Všetci v podstate nechtiac robia všetko pre to, aby zamilovanej dvojici svadbu skomplikovali, alebo ich vlastným príkladom odradili, až tak, že k nej skoro ani nedôjde...

Réžia: Jakub Kroner
Hrajú: Emília Vášáryová, Táňa Pauhofová, Antónia Lišková, Gabriela Marcinková, Zuzana Norisová, Marek Majeský, Jiří Bartoška, Tomáš Maštalír, Ján Koleník, Daniel Fischer

Krajna pôvodu: Slovensko 2021
Žáner: romantická komédia    [ popis filmu od distribútora ]
Obrazový formát: DCP 2D - 1:2,39
Premiéra: 17.03.2022

Uvádza CONTINENTAL FILM, Originálna verzia, Min.: 93 min, MP12, Vstupné: 0 €

19.08.2022 (pi) o 21:00 hod.

AMFITEÁTER

Halloween zabíja

trailer

  Halloween zabíja
  (Halloween Kills)

Laurie Strode tak dlho utekala pred tichým vraždiacim monštrom menom Michael Myers, až sa rozhodla zmeniť taktiku. Prestala utekať, začala bojovať a nalákala Michaela do dokonalej pasce. Tá síce vyšla, ale … Príbeh filmu Halloween zabíja začína v okamihu, keď predchádzajúci film skončil. Ťažko zranená Laurie odchádza v sprievode dcéry a vnučky do nemocnice a v protismere sa k jej horiacemu domu rútia hasiči. V jeho útrobách je v ohnivom pekle uväznený zabijak, ktorý ju prenasledoval celý život. Bohužiaľ, nielen mačky majú sedem životov. Ubehne pár minút a Michael Myers už zase chodí ulicami mesta, ktoré sa pripravuje na halloweensku noc, a úspešne zvyšuje počet svojich obetí. Správa o tom, že z jej pasce unikol, sa dostane aj k Laurie, ktorá si je istá, že keď Michaela porazila raz, porazí ho aj druhý raz. Len bude potrebovať pomoc. Bude ale nutné presvedčiť obyvateľov mestečka, aby sa Myersa prestali báť.

Réžia: David Gordon Green
Hrajú: Jamie Lee Curtis, Anthony Michael Hall, Judy Greer, Kyle Richards, Andi Matichak, Dylan Arnold, Nick Castle, James Jude Courtney, Charles Cyphers, Robert Longstreet

Krajna pôvodu: USA, Veľká Británia 2021
Žáner: horor    [ popis filmu od distribútora ]
Obrazový formát: DCP 2D - 1:2,39
Premiéra: 21.10.2021

Uvádza CINEMART SK, Český dabing, Min.: 105 min, MP15, Vstupné: 0 €

26.08.2022 (pi) o 20:30 hod.

AMFITEÁTER

Spievaj 2

trailer

  Spievaj 2
  (Sing 2)

V pokračovaní hudobného animáku Spievaj 2, sa partička nadšených hudobníkov snží preniknúť do vyššich poschodí soubyznysu. Aby to dokázali, musia na svoju stranu získať legendu, ktorá sa zaprisahala, že v už nikdy v živote na pódium nevystúpi.

Réžia: Garth Jennings, Christophe Lourdelet
Hrajú: (v slovenskom znení) Maroš Kramár, Emma Drobná, Richard Stanke, Ján Koleník, Lukáš Frlajs,Michal Hudák, Marián Greksa, Roman Pomajbo, Diana Mórová, Bianka Bucková

Krajna pôvodu: USA 2021
Žáner: animovaný muzikál    [ popis filmu od distribútora ]
Obrazový formát: DCP 2D - 1:1,85
Premiéra: 27.01.2022

Uvádza CINEMART SK, Slovenský dabing, Min.: 110 min, MP, Vstupné: 0 €

31.08.2022 (st) o 19:00 hod.

AMFITEÁTER

Fragile Queen

  Fragile Queen
  (Koncert s rockovou kapelou s piesňami skupiny Queen)

- V období po dvoch mimoriadne úspešných a rozsiahlych česko-slovenských turné s legendárnym Richardom Müllerom FRAGILE prišla vďaka spolupráci s festivalom Viva Musica! s projektom "Fragile Queen".

- V netradičných aranžmánoch predstavíme nesmrteľné hity dnes už legendárnej kapely Queen: Bohemian Rhapsody, The Show Must Go On, We Will Rock You, Bicycle Race a mnohé ďalšie, ktoré doplní zvuk rockovej kapely v zostave: Martin Valihora, Juraj Griglák, Juraj Zaujec, Michal Bugala, Eugen Vizváry a Roland Kaník.

- S myšlienkou prišiel Matej Drlička, riaditeľ festivalu, inšpirovaný našim úspechom s a cappellovou verziou skladby Bohemian Rhapsody.

- O koncert bol veľký záujem a kvôli jeho vypredaniu v priebehu necelých troch hodín sa presunul zo Starej Tržnice do NTC. Koncert mal neuveriteľný úspech a tak sa skupina Fragile rozhodla podeliť s týmto nádherným projektom aj v iných mestách.

Otvorenie vstupnej brány: 18:30 hod., Dĺžka podujatia: 120 min.,
Predpredaj: fragile.sk / www.domkultury.sered.sk / pokladňa kino NOVA Sereď

Vstupné: 19 € v predpredaji alebo 25 € na mieste v deň koncertu


ZMENA PROGRAMU VYHRADENÁ


VSTUP ZDARMA 30 MINÚT PRED ZAČIATKOM FILMU

OBČERSTVENIE V BUFETE

V PRÍPADE NEPRIAZNIVÉHO POČASIA FILM PREKLADÁME (SLEDUJTE AKTUÁLNE INFORMÁCIE NA NAŠOM WEBE A FB)

 
 

BONTON FILM
Continental Film
FILM EUROPE
ITA FILM
MAGIC BOX SLOVAKIA
SATURN ENTERTAINMENT
CINEMART SK
 
Kinema
Česko-Slovenská filmová databáze
 
FORUM FILM
Audiovizuálny fond

Počet návštev : 
|  Posledná aktualizácia: 01.08.2022  |  © 2004 - 2022 VIDICI